nase-sluzby

BODYTERAPIE, MASÁŽE A PRÁCE S TĚLEM

Péče o tělo a fyzická úleva může velmi rychle zlepšit psychický stav. Potřebujete-li ulevit od bolestí hlavy, šíje, zad, nebo se chcete naučit zacházet lépe se svým tělem, nabídneme vám masáže či konzultace s bodyterapeutkou.
Hloubková masáž podle dr. Schmitta

Hloubková  masáž podle dr. Schmitta přináší už při první návštěvě okamžitou úlevu od bolesti a napětí. Při soustavnější práci vede k rozpouštění psychických bloků a rozvinutí vlastních ozdravných sil. Hloubkovou masáž doporučujeme jako vhodný doplněk psychoterapie zejména pro ty, koho trápí tzv. psychosomatické  potíže . Metoda dr. Schmitta využívá důležitý aspekt dýchání k podpoření přirozených léčivých sil těla, zlepšuje funkci vnitřních orgánů přes reflexní zóny. Jemná mobilizace svalového systému, šlach a pojivových tkání přispívá k uvolnění svalového i psychického napětí, zbavuje chronických stavů bolesti, vede odstranění pocitů vyčerpání, únavy a nespavosti, k rozšíření hranic bezbolestného pohybu a k uvolnění potlačovaných emocí. Doba trvání 60 – 90 min.

Reference

  • Úžasný odpočinek, je to skvělé, nechat o sebe takhle pečovat! O.K (18. 9. 2015 )
  • Od té doby, co k vám chodím, mě záda bolí mnohem míň a taky jsem mnohem víc v pohodě. H.K. (20. 8. 2014)
  • Takhle krásně mi ještě nikdy nebylo. Tady u vás mě nic netrápí. Z.N. (13. 10. 2013)

Masáž plosek nohou

Práce přes reflexní zóny na ploskách nohou, tzv. reflexní terapie, způsobuje uvolnění, harmonizuje organismus, léčí špatně fungující orgány a slouží také jako prevence. Terapeut je schopen podle citlivosti bodů odhadnout funkční stav jednotlivých orgánů. Jejich systematickým promačkáváním orgány podněcuje a vylepšuje jehjich funkci. Pravidelné provádění reflexní masáže chodidel zamezuje vzniku případného onemocnění. V případě již existujících potíží působí ozdravně a podporuje probíhající léčbu. Doba trvání 30 – 60 min.

Reference

Po celém dni a po cestování jsem měla velmi unavené a oteklé nohy. Reflexní masáž byla pro mě opravdovým balzámem! O.K. (25. 9. 2015)

 

Reiki

Reiki dodává tělu chybějící životní energii. Působí také jako „omlazovací kúra“, neboť její pravidelné užívání způsobuje lepší prokrvení organismu, a to se následně projeví na vzhledu člověka. Poskytujeme také jako součást jiných masáží.

 

Masáž antimigrenózní

Antimigrenózní masáž je nejúčinnější masáž k odstranění a prevenci migrény a bolestí hlavy. Při masáži dochází k masivnímu uvolnění šíjového a mimického svalstva s působením na akupresurní body obličejové i vlasové části hlavy při využití specifického účinku silice. Doba trvání podle potřeb klienta.

 

Masážní terapie podle Breusse

Terapie podle Breusse je jemná manuální metoda, zaměřená na uvolnění a následné rovnání zad s důrazem na správné postavení páteře. Napomáhá tam, kde dochází vlivem špatného držení těla a nerovnoměrného zatěžování svalstva ke svalové disbalanci. Touto metodou lze účinně pomoci od bolestí v oblasti páteře. Doba trvání podle potřeb klienta.

 

Dornova rehabilitační metoda

Dornova metoda, je jemná manuální rehabilitace, jejímž prostřednictvím, pomáhá masér tam, kde má masážní technika při nápravě lidského těla své hranice. Touto cestou lze poměrně snadno a účinně pomoci návratu kloubům a obratlům do původní správné polohy, odkud se vlivem různých okolností životě vychýlily. Doba trvání podle potřeb klienta.

 

Ceník služeb najdete ZDE.

 

Pro klienty trpící onkologickým onemocněním a pro lidi, kteří mají problémy s agresí či řeší konflikty ve vztazích a pro pacienty s psychosomatickými potížemi nabízíme naše služby rámci speciálních projektů.

Zaměstnanci firem, spolupracujících s Benefit plus mohou financovat naše služby jejím prostřednictvím.

Kdo o vaše tělo bude pečovat?

Masáž hloubková „Schmittova“
Masáž plosek nohou
Reiki

Nabízí: Alena Srpová

 

Masáž anitmigrenózní
Masážní terapie podle Breusse
Dornova rehabilitační metoda
Čínská masáž Tuina

Nabízí: Miroslava Havrdová

 

V případě zájmu o masáž v Praze se objednejte pomocí e-mailu: info@gaudia.cz nebo nám zavolejte na číslo: +420 242 487 327, +420 773 993 036

TOP